Naprawa dachów Błonie

Naprawa dachów Błonie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się pracą na dachach. Wkonujemy różnego rodzaju remonty i renowacje dachów. Posiadamy wysokie doświadczenie w tej branży. Również mamy odpowiedni sprzęt i narzędzia. Nasi pracownicy dzięki zdobytej wiedzy w tym fachu zleconą prace wykonują fachowo i summiennie.
Remonty dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy.

Jakie remonty dachów wykonujemy w Błoniach ?

Nasza firma specjalizuje się między innymi:
naprawie podbitki dachowej, naprawa dachów krytych papa termozgrzewalna, naprawa blacha miedziana w karo, łuske i na rabek, naprawa dachów łupkiem oraz wiele innych prac związanych z dachami. Dzięki wysokiemu doświadczeniu w tej branży jesteśmy w stanie podjąć się każdej pracy związanej z dachami.
Także wykonujemy mniej skomplikowane prace na dachach, takie jak:
naprawiamy drobne usterki, naprawiamy runny i rury, regulujemy okna dachowe, malujemy dach i wiele innych.


Jak wyglądają wykonywane przez nas naprawy rynien i rur?

Kupno i prawidłowy montaż nawet najwyższej jakości rynien nie wystarczy aby skutecznie odprowadziły wode z dachu. Zamontowane rynny dobrze jest pozostawić pod obserwacją , a także dokonywać ich przeglądu i przeprowadzać poprawki jeżeli jest to konieczne.

Pierwsze lata użytkowania najprawdopodobniej nie powinny przynieść zbyt wielu dużych napraw (najlepiej sprawdzić czy system nie zatkał się liśćmi z drzew lub gałęziami). Aczkolwiek z upływem lat wzrasta prawdopodobność,  że jakiś fragment rynny może zardzewieć lub puści uszczelka. W zupełności wystarczy jeżeli do orynnowania będziemy zaglądać raz do roku.

                            Remonty Dachów, Naprawy Dachów Błonie I OKOLICE!
                                        Kontakt z nami: tel.667-058-443