Naprawa dachów Borzęcin

Naprawa dachów Borzęcin

Jesteśmy firmą dekarską. Isteniejemy w tej branży od ponad dwudziestu lat. Możemy się pochwalić wysoką wiedzą oraz doświadczeniem w tym fachu. Wykonujemy róznego rodzaju remonty i renowacje dachów, a także naprawiamy drobne usterki dachowe. Posiadamy odpowiednio wykfalifikowanych pracowników oraz dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i narzędziami dekarskimi. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu.
Remonty Dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy.

Jakie remonty dachów wykonujemy w Borzęcinach i okolicy?

Podejmujemy się wykonania każdej powierzonej nam pracy przez pracodawce. Wykonujemy naprawy drobnych usterek, jak i też bardziej pracochłonne i skomplikowane remonty i renowacje na dachu. Między innymi specjalizujemy się w:
- naprawa dachów łupkie
- naprawa dachów blach tytan cynk
- naprawa konstrukcji więźb dachowych
- naprawa oraz regulacja okien dachowych
- naprawa rynien i rur
- naprawa i poprawki obróbek dekarskich
- malujemy dach
- oczyszczamy dach
- usówamy dziury w dachu

Jak wyglądają wykonywane przez nas pokrycia dachowe łupkiem?

Łupek jest to rodzaj skały osadowej. Dzielimy go na dwa kawałki: łuski oraz płytki o grubości ok 5mm. Łupek możan zakupić w kolorze brązowym, zielonym, purpurowanym, a także w odcieniach grafitu. gdy podejmiemy się układania łupku we wzór łuskowy i łukowy będzie to wymagać połaci o nachyleniu 25o. Ale jeżeli chcemy ułożyć łupek we wzór oktogalny lub prostokątny można się zdecydować, jeżeli połacie będą nachylone co najmniej po kontem 30o.
Płytki z łupku układamy na pełnym deskowaniu, które jest pokryte folią wysokoparoprzepuszczalną lub papą. Czasami także dodatkowo na łatach i kotarach, ponieważ zapewnia to skuteczne przewietrzanie pokrycia. W tym celu dobrze jest zamontowac płytki z otworami wentylacyjnymi.
Płytki z łupku przybija się gwoźdźmi ocynkowanymi albo miedzianymi. Jeżeli krycie jest wykonywane prostokątne, płytki w kształcie prostokątu przybijamy podwójnymi gwoździami. Najbardziej efektowne jest krycie dzikie. Polega na tym, że dekarz dobiera płytki bezpośrednio będą na dachu. Układamy je między krokwiami pozostawiając szczelinę wentylacyjną pod deskowaniem. Komin obrabiamy blachą i obudowujemy płytkami z łupku.                      Remonty Dachów, Renowacje Dachów Borzęcin I OKOLICE!
                                       Kontakt z nami: tel.667-058-443