Naprawa dachów Falenty

Naprawa dachów Falenty

Jesteśmy firmą dekarską, która od wielu lat istnieje w tej branży. Zajmujemy się naprawami różnego rodzaju usterek dachowych oraz wykonujemy renowacje dachów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym fachu możemy pochwalić się wysoką wiedzą i umiejętnościami. Również posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia, a także odpowiednio wykfalifikowanych pracowników. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Powierzoną nam prace wykonujemy solidnie i fachowo.
Remonty dachów wykonujmemy w Warszawie i jej okolicy!

Jakie remonty dachów wykonujemy w Falentach?

Nasza firma od lat zajmuje się pracą na dachach. Specjalizujemy się między innymi w:
- naprawa podbitki dachowej
- naprawa dachów blacha tytan-cynk
- naprawa rynien i rur
- naprawa konstrukcji wieżb dachowych
- pokrycia dachowe
- malowanie dachu
- regulacja okien dachowych i wiele innych poprawek dachów lub całkowitych remontów wedle potrzeby.
Nasza firma może się pochwalić wysokim doświadczeniem, co sprawia, że remonty dachów, renowacje dachów, a nawet drobne usterki nie są dla nas problemem.

Jak wyglądają wykonywane przez nas malowanie dachu i renowacja?

Dach jest stale narażny na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, niestety jego powłoka niszczeje. Przez co farba traci pierwotny kolor i płowieje. Również pokrycia dachowe po pewnym czasie rdzewieją. Wysokie i niskie temperatury, kwaśne deszcze, a także występowanie mchów powoduje, że prędzej czy później będziemy zmuszeni podjąć kroki naprawcze.
Innowacyjną metodą renowacji dachu jest malowanie pokrycia dachowego specjalnie przeznaczonymi do tego farbami. Dzięki malowani, bez konieczności wymiany pokrycia zapewnicie sobie na długie lata ochrone przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a dach nadal będzie wyglądał jak nowy!

                   Remonty Dachów, Naprawy Dachów  Warszawa I OKOLICE!
                                            kontakt z nami: 667-058-443