Naprawa dachów Jaktorów

Naprawa dachów Jaktorów

Nasza firma zajmuje się naprawami dachów oraz remontami dachów. Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdego rodzaju powierzonej nam pracy przez pracodawce. Od pond dwudziestu lat istniejemy w tej branży i posiadamy wysokim doświadczeniam, a także odpowiedni sprzętem i narzędziami. Zleconą nam prace wykonujemy solidnie i fachowo.
Remonty Dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicach

Zakres usług wykonywanych przez naszą firme w Jaktorowie?

- naprawa i poprawki obróbek dekarskich
- naprawa dachów blacha tytan-cynk
- naprawa podbitki dachowej
- naprawa dachów łupkiem
- naprawy rynien i rur
- naprawa blachodachówka i blacha trapezowa

również zajmujemy się naprawą drobnych usterek na dachu, między innymi wykonujemy malowanie dachu, odśnieżanie dachu, oczyszczanie dachu, naprawiamy przecieki i wiele innych  usług związanych z dachami wedle potrzeby klienta.

Jak wygląda wykonywanie przez nas montażu podbitki dachowej ?

Podbitka dachowa jest elementem wykończenia okapu. Montuje się ją, żeby móc elastycznie wykończyć okap, a także zasłonić elementy konstrukcji dachu i również można w nim zamontować, na przykład oświetlenie domu.
Do wykonania podbitki dachowej zazwyczaj stosuje się: panele PVC lub szlówke drewniną z desek grubości 12-15mm. Również przy montowaniu podbitki należy pamiętać o pozostawieniu otworów do wentylacji połaci dachowej. Miejsce na otwory należy zostawić w okapie lub zastosować specjalne listwy wentylacyjne.                                 Naprawa Dachów, Usterki Dachów WARSZAWA I OKOLICE!
                                                                Kontakt z nami: tel.667-058-443