Naprawa dachów Książenice

Naprawa dachów Książenice

Nasza firma zajmuje się remontami dachów oraz naprawami dachów na terenie Książenic i okolicy. Pracą z dachami zajmujemy się od ponad dwudziestu lat. Zdobytą przez nas wiedzę wykorzystujemy w codziennie wykonywanych pracach na dachu. Doświadczenie oraz prawidłowo wykfalifikowany zaspół pracowniczy fachowo wykonuje renowacje dachów, drobne naprawy, a także każdego rodzaju zleconą nam prace.
Remonty Dachów wykonujemy w Warszawie i okolicy.

Jakie remonty dachów wykonujemy w Książenicach?

Nasza firma jest w stanie podjąć się każdego rodzaju pracy z dachem. Wykonujemy, między innymi :
- naprawy rynien i rur
- naprawa dachów łupkiem
- naprawa dachów krytych papa termozgrzewalna
- naprawa dachów blacha tytan-cynk
- naprawa konstrukcji wieżb dachowych
- naprawa i poprawki obróbek dekarskich
- odśnieżanie dachów
- malowanie dachów
- regulacja okien dachowych
i wiele innych prac związanych z dachami wedle potrzeby klienta.

Jak wyglądają wykonywane przez nas pokrycia dachowe łupkiem ?

Łupek to rodzaj sały osadowej, czyli łuski i płytki o grubości około 5mm. Łupek jest dostępny tylko w kolorach grafitu oraz w kolorze brązowym, purpurowym i zielonym.
Gdy układamy łupek we wzór łukowy i łuskowy wymaga to połaci o nachyleniu 25o. Ale jeżeli podejmiemy się układać łupek we wzór oktogonalny lub prostokątny można się zdecydować, jeśli połacie będą nachylone co najmniej pod kątem 30o.
KONSTRUKCJA/ Płytki z łupku układamy na pełnym deskowaniu pokrytym folią lub papą wysokoparoprzepuszczalną. Czasami także dodatkowo na kotarach i łatach, zapewnia to skuteczne przewietrzanie pokrycia. Również możemy w tym celu zamontować płytki ze spacjalnymi otworami wentylacyjnymi.
Płytki z łupku przybijamy gwoździami ocynkowanymi lub miedzianymi. A przy pokryciu prostokątnym, płytki prostokątne- podwójnymi gwoździami. Aczkolwiek najlepiej sprawdza się pokrycie dzikie, które polega na tym, że dekarz dokonuje wyboru płytki bezpośrednio na dachu. Należy układać je między krokwiami, pozostawiając szczelinę wentylacyjną pod deskowaniem. Natomiast komin obrabia się blachą i obudowuje płytkami z łupku.

                            Remonty Dachów, Naprawy Dachów Książenice I OKOLICE!
                                                            Kontakt z nami: tel.667-058-443