Naprawa dachów Leszno

Naprawa dachów Leszno

Nasza firma zajmuje się pracą z dachami. Jesteśmy dekarzami w wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy w tej branży od ponad trzydziestu lat. Wykonujemy różnego rodzaju remonty i renowacje dachów. Posiadamy wysoką wiedze i doświadczenie równiez dysponujemy odpowiednim sprzętem i narzedziami. Również dysponujemy odpowiednim sprzętem i narzędziami. Powierzone na prace wykonujemy solidnie i fachowo.
Remonty Dachów wykonujemy w Warszawie i okolicy!

Jakiego rodzaju remonty dachów wykonujemy w Lesznie?

 Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdej powierzonej nam pracy. Zajmujemy się renowacjami, remontami dachów oraz także naprawą drobnych usterek dachowych.  Między innymi nasza firma specjalizuje się w:
- naprawa dachów łupkie
- naprawa konstrukcji więźb dachowej
- naprawy rynien i rur
- naprawa dachów krytych papa termozgrzewalna
- naprawa oraz regulacja okien
- naprawa rynien i rur
- malowanie dachu
- przegląd dachu

Jak wyglądają wykonywane przez nas remonty dachów?

Dach jest to jedna z najważniejszych części każdego domu, więc należy prawidłowo dobrać więźb, która będzie spełniać wszystkie normy budowlane oraz zapewni sztywność całej konstrukcji. A także nie będzie wymagała zużycia zbyt dużej ilości drewna. Wiele czynników wpływa na wybór więźby dachowej, głównie należą do nich wielkość domu i kształt. Jednak najczęściej wykonywane są klasyczne konstrukcje zbudowane ze słupów, belek, płatwi, przepustnic, murłat, mieczy, krokwi. Powierzoną nam prace wykonania więźby wykonujemy z powierzonych oraz własnych materiałów.
Nasza firma specjalizuje się w tego typu remontach.


                   Remonty dachów, Renowacje Dachów Leszno I OKOLICE!
                                      Kontakt z nami: tel.667-058-443