Naprawa dachów Michałowice

Naprawa dachów Michałowice

Nasza firma zajmuje się pracą na dachu. Jesteśmy dekarzami z wysokim doświadczeniem. Wykonujemy różnego rodzaju renowacje i romonty dachów. Posiadamy wysoką wiedze w tej branży, a także mamy odpowiedni sprzęt i narzędzia. Jesteśmy w stanie wykonać każdą powierzoną nam prace.
Remonty oraz renowacje dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy!

Jakie remonty dachów wykonujemy w Michałowicach i okolicy ?

Nasza firma specjalizuje się między innymi w :
- naprawie podbitki dachowej
- naprawie i poprawkach obróbek dekarskich
- naprawy konstrukcji wieżb dachowych
- naprawa rynien i rur
wykonujemy również mniej skomplikowane renowacje na dachach, na przykład wykonujemy pokrycia dachowe, usówamy drobne usterki na dachu, przeglądamy dach, a także zajmujemy się regulacją okien. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu i każda zlecona nam praca na dachu nie jest dla nas problemem.

Jak wyglądają wykonywane przez nas pokrycia dachowe łupkiem ?

Łupek to rodzaj skały osadowej. Dzieli się go na dwa kawałki: łuski oraz płytki, grubości ok. 5mm. Łupek jest dostępny w kolorze brązowym, zielonym, purpurowym oraz w odcieniach grafitu. Jeżeli układamy łupek we wzór łukowy i łuskowy wymaga połaci o nachyleniu 25stopni. Ale gdy układamy łupek we wzór prostokątny lub oktogonalny można się zdecydować, jeśli połacie będą nachylone co najmniej pod kontem 30stopni.
Płytki z łupku układanym na pełnym deskowaniu, które jest pokryte folią wysokoparoprzepuszczaną lub papą. Czasem też dodatkowo na łatach i kotarach, gdyż zapewnia to skuteczne przewietrzanie pokrycia. Również w tym celu możemy zamontować płytki z otworami wentylacyjnymi.
Płytki z łupku przybijamy gwoździami ocynkowanymi lub miedzianymi. Przy kryciu prostokątnym, płytki prostokątne-podwójnymi gwoździami. Lecz najbardziej efektowne jest dzikie krycie, polega ono na tym, że dekarz dobiera płytki bezpośrednio znajdując się na dachu. Układamy je między krokwiami pozostawiając szczelinę wentylacyjną pod deskowaniem. Natomiast komin obrabiamy blachą i obudowujemy płytkami z łupku.                                Remonty Dachów, Naprawy Dachów Michałowice I OKOLICE!
                                          Kontakt z nami: tel.667-058-443