Naprawa dachów Nadarzyn

Naprawa dachów Nadarzyn

Jesteśmy firmą dekarską. Od 1992 roku istniejemy w tej branży. Nasza firma wykonuje różnego rodzaju renowacje i remonty dachów, oraz także naprawy drobnych usterek. Posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia, które są nam potrzebne w codziennych czynnościach związanych z naszą pracą. Również mamy odpowiednio wykfalifikowanych pracowników. Powierzoną nam prace przez pracodawce wykonujemy solidnie i fachowo. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu.
Remonty dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy!

Jakiego rodzaju remonty dachów wykonujemy w Nadarzynie?

Zakres naszych usług obejmuje od napraw drobnych usterk na dachu, na przykład
usówamy przecieki, malujemy dach, oczyszczamy dach, odśnieżamy dach, naprawiamy rynny i rurym, a także naprawiamy i regulujemy okna.
Również podejmujemy się wykonania bardziej wymagających doświadczenia i czasu prac na dachu, miedzy innymi specjalizujemy się w
naprawie dachów łupkiem, naprawie konstrukcji więźb dachowych, naprawie i poprawkach obróbek dekarskich, naprawie podbitki dachowej oraz wiele innych prac związanych z dachem.

Jak wyglądają wykonywane przez nas naprawy rynien i rur?

Zakup, a także montaż nawet najbardziej nowoczesnych i najdroższych rynien, nie wystarczy żeby odpowiednio odprowadziły wode z dachu. Po zamontowaniu rynny powinny znajdować się pod obserwacją, także powinniśmy dokonywać ich przeglądu. A wrazie zajścia potrzeby przeprowadzić konieczne naprawy.
Początkowe lata użytkowania systemu rynnowego nie powinny przynieść wiele napraw. Najlepiej sprawdzić czy w systemie nie zalegają liście z drzew lub gałęzie. Aczkolwiek z biegiem lat rośnie prawdopodobieństwo, że jakiś fragment rynny może zardzewieć lub puści uszczelka. Do orynnowania wystarczy, że będziemy zaglądać raz do roku.

                 Remonty Dachów, Naprawy Dachów Nadarzyn I OKOLICE!
                                       Kontakt z nami: tel: 667-058-44