Naprawa dachów Podkowa Leśna

Naprawa dachów Podkowa Leśna

Nasza firma zajmuje się remontami i renowacjami dachów. Pracujemy w tym fachu od ponad dwudziestu lat. Możemy pochwalić się wysokim doświadczenien oraz dobrze wykfalifikowaną kadrą pracowniczą. Posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy. Zajmujemy się różnego rodzaju naprawami dachów. Od małych usterek, aż po bardziej wymagające czasu i staranności renowacje dachowe.
Remonty Dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicach!

Jakie remonty dachów wykonujemy w Podkowie Leśnej ?

Między innymi w zakres naszych usług wlicza się :
- naprawy i poprawki obróbek dekarskich
- naprawa blacha miedziana w karo, łuske i na rabek
- naprawy podbitki dachowej
- naprawa dachów łupikiem
również wykonujemy mniej skomplikowane renowacje dachowe, takie jak :
naprawa oraz regulacja okien dachowych , naprawa rynien i rur, usówamy drobne usterki, wykonujemy przeglądy dachów, myjemy dach
oraz podejmujemy się wykonanania każdego rodzaju prac związanych z naszą branżą.

Jak wyglądają wykonywane przez nas naprawy rynien i rur ?

Zakup, ale i także montaż drogich i nowoczesnych rynien nie wystarczy aby prawidłowo odprowadzały wode z dachu. Po odpowiednim zamontowaniu rynny powinny być pod obserwacją oraz należy przeglądać je od czasu do czasu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba usónąć ewentualne usterki.

Pierwsze lata użytkowania nowo zamontowanego systemu rynnowego nie powinny przynieść wiele napraw. Aczykolwiek najlepiej jest sprawdzić czy w systemie nie zalegają liście z drzew lub gałęzie. Niestety z upływem czasu wzrasta możliwość, że jakiś fragment rynny może zardzewieć lub puści uszczelka. W zupełności wystarczy jeżeli do orynnowania będziemy zaglądać raz do roku.

             Remonty Dachów, Naprawy Dachów Podkowa Leśna I OKOLICE!
                                     Kontakt z nami : tel. 667-058-443