Naprawa dachów Raszyn

Naprawa dachów Raszyn

Nasza firma zajmuje się pracą z dachami. Jesteśmy dekarzami z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy wysoką wiedze w tej branży, a także dysponujemy odpowiednim sprzętem i narzędziami. Wykonujemy różnego rodzaju remonty, renowacje dachów oraz usówamy drobne usterki. Powierzoną nam prace wykonujemy fachowo i solidnie. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu.
Remonty dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy!

Jaki jest zakres naszych usług w Raszynie?

Podejmujemy sie wykonania każdej powierzonej nam pracy związanej z dachami. Renowacje dachów i naprawa drobnych usterek nie jest dla nas problemem. Między innymi w specjalizujemy się w:
- naprawa dachów łupkiem
- naprawa i poprawki obróbek dekarskich
- naprawa podbitki dachowej
- naprawa dachów blach tytan cynk
- naprawa rynien i rur
- naprawa i poprawki obróbek dekarskich
- naprawa i regulacja okien
- malowanie dachu
- usówanie przecieków
- oczyszczanie dachu
- przegląd dachu

Jak wyglądają wykonywane przez nas malowanie i renowacja dachu?

Dach zawsze jest narażony na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, to sprawia że jego powłoka niszczeje. W konsekwencji farba na dachu traci pierwotny kolor(płowieje). Pokrycia z dachów po pewnym czasie też ulegają rdzewieniu. Wysokie oraz niskie temperatury, kwaśne deszcze, a także występowanie mchów sprawia, że prędzej czy później będziemy zmuszeni do wykonania kroków naprawczych. Innowacyjną metodą renowacji dachu jest malowanie pokrycia dachowego specjalistycznymi farbami. Dzięki malowaniu, bez konieczności wymiany pokrycia, zapewnicie sobie ochrone na długie lata przed złymi warunkami pogodowymi, a dach będzie wyglądał jak nowy!

           Remonty dachów, Renowacje dachów Warszawa I OKOLICE!
                                 Kontakt z nami: tel. 667-058-443