Naprawa dachów Rybie

Naprawa dachów Rybie

Nasza firma od lat zajmuje się pracą z dachami. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Mamy wysokie doświadczenie i jesteśmy w stanie podjąć się każdego rodzaju pracy na dachu. Również mamy dobrze wykfalifikowanych pracowników oraz odpowiedni sprzęt i narzędzia.
Prace z dachami i renowacje dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy!

Nasza firma od lat zajmuje się pracą z dachami. Wykonujemu między innymi:

- naprawa podbitki dachowej
- naprawa dachów łupkiem
- napawa rynien i rur
- pokrycia dachowe
- naprawa i regulacja okien dachowych i wiele innych poprawek dachów lub całkowitych remontów wedle potrzeby.
Nasza firma może się pochwalić wysokim doświadczeniem, co sprawia, że remonty dachów, renowacje dachów, a nawet drobne usterki nie są dla nas problemem.

Jak wyglądaja wyonywane przez nas naprawy dachów łupkiem?

Łupek jest rodzajem skały osadowej. Dzieli się na dwa kawałki: łuski i płytki, grubości ok. 5mm. Łupek jest dostępny w odcieniach grafitu oraz w kolorze brązowym, zielonym i purpurowym.
Układanie łupku we wzór łusowy i łupkowy wymaga połaci o nachyleniu 25o. Ale układając łupek we wzór prostokątny lub oktogonalny można się zdecydować, jeśli połacie nachylone będą nachylone co najmniej pod kątem 30o.
Płytki z łupku układamy na pełnym deskowaniu pokrytych papą lub folia wysokoparoprzepuszczalną. Czasami także dodatkowo na łatach i kotarach, to zapewnia skuteczne przewietrzanie pokrycia. W tym celu również można zamontować specjalne płytki z otworami wentylacyjnymi.
Płytki z łupku przybijamy gwoździami miedzianymi lub ocynkowanymi. Przy kryciu prostokątnym, płytki prostokątne-podwójnymi gwoździami. jednak najbardzej efektowne jest dzikie krycie, które polega na tym, że dekarz dobiera płytki bezpośrednio na dachu. Układa się je między krokwiami, pozostawiają szczeline wentyllacyjną pod deskowaniem. omin obrabia się brachą i obudowuje płytkami z łupku.                     Remonty Dachów, Naprawy Dachów Warszawa I OKOLICE!
                                       Kontakt z nami: tel.667-058-443