Naprawa dachów Żółwin

Naprawa dachów Żółwin

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się pracą związaną z dachami. Jesteśmy dekarzami z wysokim doświadczenie oraz odpowiednim sprzętem i narzędziami. Podejmujemy się wykonanania każdego rodzaju powierzonej nam pracy związanej z naszym fachem. Sumiennie i żetelnie wykonujemy zlecone nam renowacje oraz naprawy dachów. Swoją prace wykonujemy z najwyższą jakością.
Remonty dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy!

Jakiego rodzju remonty dachów wykonujemy w Żółwinie ?

Wkonujemy między innymi :
- naprawy dachów blacha tytan cynk
- naprawy i poprawki obróbek dekarskich
- naprawa dachów krytych papa termozgrzewalna
- naprawa dachów łupkiem
- pokrycia dachowe
- regulacje okien dachowych
- malowanie dachu i wiele innych poprawek dachowych lub całkowitych remontów wedle potrzeby.

Jak wygląda wyonywanie przez nas malowanie dachu i renowaja ?

Każdy dach jest narażony na negatywny wpływ czynników atmosferycznych w konsekwencji jego powłoka niszczeje. Farba traci swój pierwotny kolor i płowieje. Także pokrycia z dachów po pewnym czasie rdzewieją. Niskie i wysokie temperatury, kwaśne deszcze oraz nawet występowanie mchów, sprawia że wcześniej czy później należy podjąć kroki naprawcze.
Nowoczesną metodą renowacji dachu czyli malowanie pokrycia dachowego specjalistycznymi farbami. Dzięki, malowaniu dachu bez konieczności wymiany pokrycia, zapewnicie wieloletnią ochrone przed różnymi warunkami pogodowymi. A dach będzie wyglądał jak nowy!                                  Remonty Dachów, Naprawy Dachów Żółwin I OKOLICE!
                                         Kontakt z nami: tel.667-058-443